Eszter: -Szia Pucc! Ata te is! (plüssmackónak kellett mondani, és a kezét is meg kellett fogni)
én: - Szia Pucc!
Eszter: - ...neem hajja (hallja) - lesajnáló hangon, hogy anya de buta vagy te, ez csak egy plüss mackó
én: -mondd, hogy mackó
Eszter: -mackó
én: -mondd, hogy mici
Eszter: -mici
én: -mondd, hogy Micimackó
Eszter: -Pucc!
Ma voltunk a védőnél és a gyerekorvosnál 2 éves vizsgálaton, és nagy meglepetésünkre a gyereknek 16 helyett már 20 darab tejfoga van. Nekem már gyanús volt, hogy több van mint kéne, de nem tudtam rendesen megszámolni soha. Örültünk. Amúgy 12 kiló, 86, vagy 87 centi, de ezt nem tudjuk pontosan, mert nagyon mocorgott miközben mértük. És minden más is rendben van rajta. A legkisebb pedig kellemesen úszkál a hasamban. És néha beletapos a húgyhólyagomba :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése