2012. április 23., hétfő

Tegnap óta Szilvinek, de főleg Szilvikének hív :) olyan cuki. De hív még atá-nak, anyának, atusnak, anyusnak, anyuskának, édesanyának. Micut pedig Micunak, Micusnak, Micukának, apának, apusnak, édesapának :)

1 megjegyzés: