anyaszöszök
2012. április 23., hétfő
Tegnap óta Szilvinek, de főleg Szilvikének hív :) olyan cuki. De hív még atá-nak, anyának, atusnak, anyusnak, anyuskának, édesanyának. Micut pedig Micunak, Micusnak, Micukának, apának, apusnak, édesapának :)
1 megjegyzés:
eszter, a földi :)
2012. április 24. 8:34
bezzeg nekem csak a Néni jut... :D
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
bezzeg nekem csak a Néni jut... :D
VálaszTörlés