anyaszöszök
2012. április 28., szombat
Kár, hogy vállalhatatlanul szarul áll a hosszú haj. Mert, hogy amúgy nagyon szeretnék...
http://vimeo.com/35920369
1 megjegyzés:
fillérekből ragyogó nő
2012. április 29. 7:52
a fonás nagyon durván jó!!! no, ezt ki köll próbálni :)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
a fonás nagyon durván jó!!! no, ezt ki köll próbálni :)
VálaszTörlés