 |
| ez a kép az után készült, hogy belesett, illetve belegurult a Dunába... :) |
Mert, hogy az volt, hogy dobálta a köveket Zsófival a vízbe, de megjelentünk apjával, megfordult felénk, megpördült, elesett, és begurult a vízbe :) De még előtte kompoztunk is. Meg voltunk Esztergomban.
 |
| kompót |
 |
| szeretik |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése