2012. április 29., vasárnap




ez a kép az után készült, hogy belesett, illetve belegurult a  Dunába... :)
Mert, hogy az volt, hogy dobálta a köveket Zsófival a vízbe, de megjelentünk apjával, megfordult felénk, megpördült, elesett, és begurult a vízbe :) De még előtte kompoztunk is. Meg voltunk Esztergomban.


kompót

szeretik



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése