Akkor hát boldog második házassági évfordulót, Nekünk! És boldog második házassági évfordulót T-nek és M-nek is, akikkel összeházasodtunk :)
ez meg itt egy szerelmi vallomás, vagy mi...
...és azt is meg kell még említenem feltétlenül, hogy épp ma van négy éve, hogy elindultunk Írországba szerencsét próbálni
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése