2012. február 6., hétfő

február hatodika

Akkor hát boldog második házassági évfordulót, Nekünk! És boldog második házassági évfordulót T-nek és M-nek is, akikkel összeházasodtunk :)







ez meg itt egy szerelmi vallomás, vagy mi...





...és azt is meg kell még említenem feltétlenül, hogy épp ma van négy éve, hogy elindultunk Írországba szerencsét próbálni



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése