2012. február 1., szerda

Este vacsi előtt pakolom pakoljuk össze a játékokat. Az építőkockákat szín szerint válogatva rakom rakjuk vissza a helyére:
-piros, piros, kék, zöld, sárga, megint sárga, barna... (közben Eszter tojik a fejemre, teljesen mással foglalkozik) Eszter!!!! Mit gondolsz? Magamnak mondom a színeket???
-mmhhmmm (igen)


Vetkőztetem, készülünk fürdéshez:
-apával nemsokára mész aludni, már úgy is unod a fejem egész nap.
-AHA!

cuki nem?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése