-piros, piros, kék, zöld, sárga, megint sárga, barna... (közben Eszter tojik a fejemre, teljesen mással foglalkozik) Eszter!!!! Mit gondolsz? Magamnak mondom a színeket???
-mmhhmmm (igen)
Vetkőztetem, készülünk fürdéshez:
-apával nemsokára mész aludni, már úgy is unod a fejem egész nap.
-AHA!
cuki nem?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése