Most nézem, hogy amennyiket mostanában írok, elég lenne nekem egy twitter is... pedig ma egész nap az új bejegyzést fogalmaztam fejben, jó hosszú is lett volna. Nem írom meg, mert a leány most, azaz fél11kor aludt el. Én meg dög fáradt vagyok. Bocs. Majd megírom a jövőhéten. Addig is olvassatok itt híreket:
http://bgyarmat.com/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése