2012. január 26., csütörtök

Most nézem, hogy amennyiket mostanában írok, elég lenne nekem egy twitter is... pedig ma egész nap az új bejegyzést fogalmaztam fejben, jó hosszú is lett volna. Nem írom meg, mert a leány most, azaz fél11kor aludt el. Én meg dög fáradt vagyok. Bocs. Majd megírom a jövőhéten. Addig is olvassatok itt híreket: http://bgyarmat.com/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése