2012. január 27., péntek

Elrejtett a mamuszában egy kölesgolyót, amit én nem vettem észre, és ráadtam a mamuszt. Persze levette, mert nyomta a lábát, kivette a golyót, és jóízűen elfogyasztotta... fúújjj :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése