Erzsi néni, a szomszéd: -Igaz a hír? mire én: a kisbaba? Erzsi néni:- Az! én: -igaz! Honnan tudja? Erzsi néni: -hát, beszélik a faluban...
Beilleszkedtünk, szóbeszéd tárgyát képezzük!
Továbbá: Már megint betegek vagyunk. Most én is. A szokásos vírusos torokgyulladással indítottunk, és most már inkább hörghurutunk van (én önmagam diagnosztizáltam, nem volt nehéz, ugyanaz a bajom, mint Eszternek). Már egy bő hete vergődünk. Öröm az ürömben, hogy Eszter torka már szép, az már rendben van, doktornéni ma mondta. Én viszont erősen fontolgatom, hogy elmegyek orvoshoz, mert inkább szarabbul (gyógyszerek alkalmazása kizárt), mint inkább jobban vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése