2011. december 13., kedd

reggeli szösszenet

Amíg én gyanútlanul (azért néha még amatőrként viselkedek, hogy lehetek má' gyanútlan??) tettem-vettem a konyhában, a majdnem húsz hónapos csöndesen (ez is. a csönd mindig gyanús!) reggelizett a hátam mögött. Egyszer csak megfordulok, és azt látom, hogy cuki kis kenyérgalacsinokat rasztásított a hajába, ellenben a virsliből (fifi)  alig fogyott. Tegnap este mostam meg a haját. Mindegy, lesz ma még abban a hajban az ebédből is, ez teljesen normális jelenség... ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése