2011. december 15., csütörtök

Egyre többen mondják mostanában, hogy "tiszta apja ez a gyerek", no de hiába, rám ütött. Ebben-abban. Például szeret porszívózni. Még jó. Mondom, hogy rám ütött. Mindig segít nekem takarítani, ami nagyon jó, mert cseppet sem hanem nagyon  hátráltat a munkában. Együtt sokkal jobb, szórakoztatóbb, hatékonyabb és vidámabb az egész. (Kb 2x 3x annyi idő, de hát nem is rohanunk sehová sem.) Ma például úgy csináltuk, hogy én haladtam szépen A-ból B-be, és ő jött a nyomomban A-ból B-be mind két kezében egy-egy keksszel, amit komótosan morzsolt szét a már tiszta szakaszokon. Aztán szereti még azt csinálni, hogy a porszívón lévő szabályozót tologatja ide-oda, ami azért jó (neki), mert így elérhetjük, hogy egyszer halk legyen, másszor pedig bazi hangos a gépezet. Jó móka még ki-be kapcsolgatni is, mert az is megy már, és a madzagot menet közben felcsévélni. És ha már mindezeket megunja, akkor kezébe veszi az irányítást ő maga, mert anyám mit tökölsz má' annyit??

Alapos is, benyúl a konvektor alá. Én olyan büszke vagyok! :)

1 megjegyzés:

  1. Ha azt akarom, hogy jó kedvem legyen, akkor ide jövök lamantinra...és voilá!
    Varázs oldal!

    VálaszTörlés