anyaszöszök
2011. december 12., hétfő
most ilyen kedvem van
http://www.youtube.com/watch?v=9TlBTPITo1I
és ennék egy lángost, tejfölöset, és lehetőleg Erzsi néni csinálja
2 megjegyzés:
zsolie
2011. december 12. 13:27
...kár, hogy törölted az előzőket
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Szilvus
2011. december 13. 0:30
béna volt...
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
...kár, hogy törölted az előzőket
VálaszTörlésbéna volt...
VálaszTörlés