2011. december 12., hétfő

5 megjegyzés:

  1. Jól látni, az egy láb a kézben?
    De azt úgy nem lehet!
    (bocsánat az idepofátlankodásért)

    VálaszTörlés
  2. Ami azt illeti örömmel vettem. Csak tessék bátran, máskor is ;)

    VálaszTörlés
  3. ja, és igen, az egy láb a kézben, és bizony lehet ;)

    VálaszTörlés
  4. de hát próbáltam és minimum egy helyen el is törtem

    VálaszTörlés