2011. december 9., péntek

Eszter és Marlene Dietrich

Egyszer kaptam nagymamámtól karácsonyra egy könyvet Marlene Dietrich életéről (ha valaki szeretné, neki adom), és ez a gyöngyszem Eszter kezébe került mikor apjával nézegettek újságokat, könyveket, hogy megkeressék bennük a babákat, néniket, bácsikat, egyéb ezt azt. Szóval mikor Eszter meglátta a borítóját, örömmel kijelentette, hogy a képen látható "valami" egy kutya! Felkiáltott, hogy "va-va"! Persze nagyon röhögtünk, és próbáltuk megmagyarázni, hogy az nem kutya, hanem néni. Szegény Marlene... 
Ma már ott tartunk, hogy ha meglátja, akkor azt mondja rá, hogy "néni, nem va-va" :) 
Annyira vicces egy gyerek :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése