2011. november 24., csütörtök

Tegnap le akartuk vágni Eszter körmét, de nem lehetett, mert mikor meglátta a kisollót, elkezdett sírni és kiabálni, hogy "fáj, fáj", és inkább gyorsan eltettem. Szegénykém teljesen azt hitte, hogy megint bántani akarják.  :(  

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése