Mikor a rég nem látott barát hiányzik, az olyan, hogy luk van az ember testén. Konkrétan a szívem és a gyomrom között érzem. Nyihognék már veletek drága T. és M.! Számolom a napokat, kb még 300valahány... Sebaj, gyorsan elmegy. Főleg ha az ember elfoglalja magát a hétköznapi teendőkkel. Az meg ugye akad, ha az ember lányának van egy lánya, aki nem hagy szusszanni se. Az internet csodájának meg hála és köszönet, hogy megkurtítja azt a
fingom sincs mennyi pár ezer kilométert.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése