Nagyon szép ajándékokat kaptam! például ezt. Ez itt egy torta, ami igazából egy hatalmas isler. Micutól, mert szeret. Tudja, hogy mennyire imádom. Az islert. És persze őt is :)
Aztán kaptam még ezt az apukámtól
Wellnes hétvége Gyulán. Isteni volt. Magunktól soha a büdös életben nem mentünk volna el, kicsit sem izgatott az ilyesmi. Mi jobb kedveljük a nomádolást és az "egyszerű" körülményeket (sátor). Szeretett anyósom nagy örömmel meg is jegyezte, hogy végre voltunk valami rendes helyen is, nem csak valami kunyhóban... :) De végül is jól éreztük magunkat, ezt is kipróbáltuk Szaunázni szeretünk, úszkálni is, szóval mitől ne lett volna jó? (azért voltak aggályok a vendégfelhozataltól, de nagy meglepetésünkre kisgyermekes családok és kedves nyuggerek voltak az üdülőtársak).
És persze kaptam még sok más szép dolgot is. Meg sok kedves üzenet a fészbúkon. Ötven valahányat...És kedves íméleket. Sokan gondoltak rám. Meglepően sokan. Nagyon meg is hatódtam, szörnyen jól esett!
Köszönöm mindenkinek! :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése