A mondatok, melyek előbb jöttek, mint azt gondoltam volna (a teljesség igénye nélkül):
-Miért nem jössz, ha hívlak?!
-Miért nem fogadsz szót?!
-Eszter, mondom, hogy azt nem szabad!!
-Miért nem eszel, gyermekem??
-Kérlek ne hisztizz!!!
-Arra nem szabad felmászni!
-Ezt meg hogy csináltad??
-Levonom a zsebpénzedből...
Hamarosan jön: amíg az én kenyerem eszed (?)...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése