2011. július 26., kedd

Rendkívül idegesítő tud lenni éjszaka az utcáról beszűrődő fény. Továbbá rendkívül idegesítő az, ha az utcán kialszik egy lámpa, különösen akkor, ha a vak sötét szobában botorkálunk az ágyhoz, bízva abban, hogy nem maradt valami játék a földön. (Gyermekjátékra rálépni nagyon fájdalmas dolog.)
Hogy nekem semmi nem jó?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése