2011. július 25., hétfő

22:49. Ilyenkor enni?? Éhes vagyok, leszarom nem érdekel. Különben is ez csak saláta! (fél liter olivaolajjal, mert úgy szeretem, és egy kis bake rolls-al... az a jó zsíros feta sajnos elfogyott már, basszus...)
...jut eszembe! Miért is vagyok még ébren??

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése