22:49. Ilyenkor enni?? Éhes vagyok,
leszarom nem érdekel. Különben is ez csak saláta! (fél liter olivaolajjal, mert úgy szeretem, és egy kis bake rolls-al... az a jó zsíros feta sajnos elfogyott már, basszus...)
...jut eszembe! Miért is vagyok még ébren??
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése