2011. július 25., hétfő

kimondta

...végre! Igaz kicsit csaltunk, mert addig-addig ismételgettük, míg nem mondta. De mondta! Többször is! Annyira aranyosan, meg kell őt zabálni! Ja, hogy mit? Hát mi mást: APA :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése