Így esett az az eset is, mikor már nem tudtam mit kezdjek a hisztis gyermekkel, és én, aki amúgy nem vagyok híve a "gyereket tegyük le a tv elé, oszt akkor csönd van" módszernek, de leraktam a tv elé, pontosabban a youtube elé, és elsőre a Frakk jutott eszembe. És bejött. De olyan nagyon, hogy Eszter teljesen oda van, ha csak kimondjuk, hogy Frakk. Mondja ő is, hogy "Fra!Fra! vuvuvu(=ugat), tititi(=énekli a zenéjét, és mutatóujját mulatós pózba vágva táncol is)". Szereti. És én már nem is bánom, hogy így alakult. Na jó, sokat mélázok azon, hogy hibát követtem-e el, vagy sem, de már mindegy. Most már nincs mit tenni, szerelem ez. Frakk bármikor bevethető, ő a mentőöv. Köszönjük Bálint Ágnes!
Bálintnak pedig a nyüstölhető változatot :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése