2011. július 18., hétfő

Frakk

Van olyan, hogy minden kötél szakad, és az ember bevet egy két trükköt, hogy a helyzet oldódjon má' meg. Belátom nem jó megoldás, de néha napján a könnyebb utat választom. Vagy mert egyszerűen nincs jobb ötletem, vagy mert nincs jobb ötletem. Kár ezt ragozni, ez van és kész.
Így esett az az eset is, mikor már nem tudtam mit kezdjek a hisztis gyermekkel, és én, aki amúgy nem vagyok híve a "gyereket tegyük le a tv elé, oszt akkor csönd van" módszernek, de leraktam a tv elé, pontosabban a youtube elé, és elsőre a Frakk jutott eszembe. És bejött. De olyan nagyon, hogy Eszter teljesen oda van, ha csak kimondjuk, hogy Frakk. Mondja ő is, hogy "Fra!Fra! vuvuvu(=ugat), tititi(=énekli a zenéjét, és mutatóujját mulatós pózba vágva táncol is)". Szereti. És én már nem is bánom, hogy így alakult. Na jó, sokat mélázok azon, hogy hibát követtem-e el, vagy sem, de már mindegy. Most már nincs mit tenni, szerelem ez. Frakk bármikor bevethető, ő a mentőöv. Köszönjük Bálint Ágnes!

Bálintnak pedig a nyüstölhető változatot :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése