Mostanában, mivel egyre több képeskönyv, leporelló akad a kezembe, megakadt valamin a szemem.
Ha a farkas meg akarja enni a kecskegidát, akkor egy deviáns, vérengző vadállat, de ha a cuki maci fog halacskát reggelire, az teljesen normális. A halacska (nekem) pont olyan aranyos mint a kecskegida. Ki érti ezt?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése