Vettem Eszternek Gabi fogkémet. Pontosabban tejfogkrémet. Kinyitottam, és megéreztem az illatát. Aztán gyorsan megkóstoltam. Nem hiszitek el, de pontosan ugyan olyan mint harminc évvel ezelőtt. Egy pillanatra megint óvodás voltam, és eszembe jutott mikor kiszöktünk a mosdóba megzabálni a fogkémet. Gabi és Hófehérke.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése