2014. április 4., péntek

Gergely időnként kidob ezt-azt a kukába, de legalább többnyire szelektíven teszi ezt.

Eszter hisztizik, hogy tévét akar nézni:
próba 1.: "soha többé nem fogok szót fogadni!!"
próba 2.: "Nézd milyen szomorú a tévé!!!"
próba3.: "Akkor legalább nézzük az angol mesét!!"*



*Helen Doron suliba jár, és tényleg van egy angol nyelvű mese  DVD, amit nem árt viszonylag gyakran megnézni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése