Utálatos dolog a megfelelési kényszer. Mert olyan dolgokon (is) agyalok, meg emésztem magam, meg bánkódom, amiről nem tehetek, vagy nem biztos, hogy tudok befolyásolni. Például, hogy szimpatikus vagyok-e valakinek. Persze ez olyan dolog, amihez mindenkinek joga van, meg nekem sem szimpatikus mindenki, de amikor én nem vagyok az valakinek, és ezt még érzem is, akkor az eléggé megvisel. Nem kéne, mert tényleg van az úgy, de akkor is. Tisztára oda vagyok, hogy de miért? Nem is adtam rá okot, meg én olyan cuki vagyok, meg jófej, és de igenis kedveljen, mert szerethető vagyok. Még esélyt sem kapok??
Tudom, hogy mit kéne mondjak erre, és hogy Bogi mit mondana erre mit tegyek, de nem megy. Megakadok. Kérem szépen tessenek engem szeretni.
<3 <3 <3
VálaszTörlés:D
Különben pontosan jól látod, hogy hogy van ez, és mit kéne tenni. Úh hajrá. A könyvet meg még mindig nem adtam oda :D
hát de kérem, mert úgy tűnik rám fér :) :)
VálaszTörlés