Földrengés utáni kérdések a 3 évestől:
"Anya! Az anyukád szerinted nem ütötte meg a fejét a mennyországban?"
-Ma van az Anyukám születésnapja.
"Apa! A babahazámnak nem lett baja???"
-Anya! Többször ilyen nem lesz, ugye?
-Hát, remélem nem!
-Ne azt mondd, hanem azt, hogy nem lesz!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése