2013. június 6., csütörtök



Földrengés utáni kérdések a 3 évestől: 

"Anya! Az anyukád szerinted nem ütötte meg a fejét a mennyországban?"
-Ma van az Anyukám születésnapja.


"Apa! A babahazámnak nem lett baja???"

-Anya! Többször ilyen nem lesz, ugye?
-Hát, remélem nem!
-Ne azt mondd, hanem azt, hogy nem lesz!


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése