anyaszöszök
2013. április 3., szerda
költöttem egy dalt, íme:
(az aki nem lép egyszerre dallamára)
Szép álmokat kisbaba,
itt van már az éjszaka
aludj, aludj, szenderegj,
reggelig ne nyekeregj!
meglehetősen elégedett vagyok magammal :)
2 megjegyzés:
eszter, a földi :)
2013. április 4. 9:58
:D :D :D
és beválik???
mert akkor kölcsönveszem...
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Szilvus
2013. április 4. 11:54
egy próbát megér :D :D (nem)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
:D :D :D
VálaszTörlésés beválik???
mert akkor kölcsönveszem...
egy próbát megér :D :D (nem)
VálaszTörlés