2013. április 3., szerda

költöttem egy dalt, íme:

(az aki nem lép egyszerre dallamára)

Szép álmokat kisbaba,
itt van már az éjszaka

aludj, aludj, szenderegj,
reggelig ne nyekeregj!


meglehetősen elégedett vagyok magammal :)

2 megjegyzés: