2013. március 1., péntek

Eszter szereti a kisöccsét, ölelgeti sokat, puszilgatja, néha rá is ülne (ha engednénk) szeretetből, és sokat becézgeti: Gőgicse, Gergi, Gergőke, Gergőci, Gergibergi, Gigi, Gögi, Gege, Gegi, és igen, a G.ci is elhangzott már. Tulajdonképpen elkerülhetetlen volt ezek után a becenevek után. Gyorsan tisztáztuk, hogy ez azért eléggé ronda szó, azóta nem is mondta. Klassz lett volna, ha valami idegen egyszer meghallja, hogy mit mond az öccsének... :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése