2013. március 21., csütörtök

-Apa! Anya nagy szakács!

-Anya, nagy a hasad!

-Anya, kérjél bocsánatot!
-Miért???
-mert megszidtál!


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése