anyaszöszök
2013. február 4., hétfő
Írországért megszakad a szív.
(magyarázat: Bogi megy pár napra pünkösdkor, és ettől nekem "honvágyam" támadt, összeszorul a gyomrom, és ordítani lenne kedvem, hogy de én is akarok menni, nekem ott a helyem!!!! Nagyon hiányzik. Még mindig.)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése