anyaszöszök
2012. november 9., péntek
Kedves Eszter, kérem vegye át a gyönyörűséges Mori Melon-ját, mert ha nem teszi ezt mielőbb, fennáll a veszélye annak, hogy ezt már többé nem teheti meg! Ezzel mindössze csak annyit szeretnék mondani, hogy k..va szééééép! :D :D
1 megjegyzés:
eszter, a földi :)
2012. november 9. 3:44
:D :D :D
igenis értettem!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
:D :D :D
VálaszTörlésigenis értettem!