2012. november 9., péntek

Kedves Eszter, kérem vegye át a gyönyörűséges Mori Melon-ját, mert ha nem teszi ezt mielőbb, fennáll a veszélye annak, hogy ezt már többé nem teheti meg! Ezzel mindössze csak annyit szeretnék mondani, hogy k..va szééééép! :D :D

1 megjegyzés: