Eszter okos, és jókat kérdez. Például azt, hogy hol van az én anyukám. Mert kettő nagypapi van, de csak egy mima?? Hogy? Ez téma már nyár óta, de mostanában egyre gyakrabban merül fel benne ez a kérdés. Én elmondom, hogy a mennyországban, meg hogy a csillagok között, de nyilván nem érti. Én se. És akkor ma azt kellett játszani, hogy én vagyok a másik mima. Csak majdnem bőgtem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése