- Anya, a lovacskák mért esznek füvet?
- Mert azt szeretik.
- A nyuszik is is?
- Igen! Meg a kecske, meg a barik, meg a bocik.
- Én nem szeretem a füvet?
- Nem, te műzlit eszel, meg kenyérkét, meg husit.
- Anya! Ha állat leszek, szeretem majd a füvet?
- Ha majd állat leszel akkor igen.
- Azt hiszem Esztike vagyok. Én vagyok Esztike, a Bandris mondta! Azt mondta, hogy "Eszti!!"(utánozva a Bandris hangját) Én nem Eszti vagyok, Eszter a nevem! Így hívnak!!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése