2012. augusztus 30., csütörtök

Gergő ma rám mosolygott. Igazából már tegnap előtt is, talán, de ma tényleg. Nézete az arcom, felismert, és ragyogtak a szemei is, és mosolygott. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése