2012. július 9., hétfő

Szombaton a férjem elvitt színházba, vacsorázni, majd cukrászdába. Egy igazi gavallér.

... ami igazából úgy nézett ki, hogy: elmentünk a bgyarmati művházba megnézni egy darabot (Slavomir Mrozek: Mulatság, ami teljesen és tökéletesen ingyenes volt :) ), aztán a sarki falatozóban megettünk egy hamburgert, és végül kaptam fagyit is. Három gombócosat. El vagyok kényeztetve :)

2 megjegyzés: