2012. július 11., szerda

- Anya, pisilni kell wc-be!
- Jól van, akkor gyere!
- 1 perc!
- de gyere, mert így bepisilsz a pelusba!
- 1 perc!
- gyere!
- 1 perc!!!
- De Eszter, gyere!
- Ne hívjáál!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése