Áááááron :-)
én nem is tudnék dönteni, de az Áron szerintem nagyon jó a Csóri mellé :) a másik ami még jól hangzik, az az Örs :)
Haj-rá Ááá-ron! Haj-rá Ááá-ron! :D
Áááááron :-)
VálaszTörlésén nem is tudnék dönteni, de az Áron szerintem nagyon jó a Csóri mellé :) a másik ami még jól hangzik, az az Örs :)
VálaszTörlésHaj-rá Ááá-ron! Haj-rá Ááá-ron! :D
VálaszTörlés