2012. április 2., hétfő

*

Néhány név ötlet, ezek az enyémek, tetszési sorrendben:
(Kéretik véleményezni!)

Cs... Gergely 
Cs... Áron 
Cs... Örs (apának ez kevésbé)
Cs... Mihály
Cs... Zalán (apának kicsit sem, nekem meg egyre kevésbé...nem tuuudoooom)

3 megjegyzés:

  1. Áááááron :-)

    VálaszTörlés
  2. én nem is tudnék dönteni, de az Áron szerintem nagyon jó a Csóri mellé :) a másik ami még jól hangzik, az az Örs :)

    VálaszTörlés
  3. eszter, a földi :)2012. április 5. 7:08

    Haj-rá Ááá-ron! Haj-rá Ááá-ron! :D

    VálaszTörlés