anyaszöszök
2012. március 1., csütörtök
Gondolkodásra, írásra képtelen állapotban vagyok napok óta. (fáradtság). Ezért csak néhány szó, és inkább kép következik most. Vagy inkább csak kép...
Az új ágy. Apa készítette. Természetesen :)
főz
kóstol
Az új asztalka és székecske. Nem apa csinálta, hanem az IKEA.
mesét néznek, tetszik nekik (Postás Pat)
Első ébredés az új ágyban.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése