2012. március 1., csütörtök

Gondolkodásra, írásra képtelen állapotban vagyok napok óta. (fáradtság). Ezért csak néhány szó, és inkább kép következik most. Vagy inkább csak kép...

Az új ágy. Apa készítette. Természetesen :)


főz


kóstol

Az új asztalka és székecske. Nem apa csinálta, hanem  az IKEA. 

mesét néznek, tetszik nekik (Postás Pat)

Első ébredés az új ágyban.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése