2012. február 4., szombat

reggeli ébredés utáni heverészés közben:
férj: -boldog házassági évfordulót! (kis megvetést érzek a hangjában, hogy bezzeg ő nem felejtette el, míg én igen... :D )
én: - nem ma van.
férj: -nem negyedikén volt?
én: -nem, 6-án.
férj: -akkor semmi. Majd két nap múlva.

jót röhögtünk

(nagyon halkan hozzáteszem, hogy ha nem mondja, meglehet, hogy én el is feledem... )

Igazából ez nem is meglepő jelenség nálunk, azt a dátumot sem tudjuk mikor leesett a tantusz, hogy én az övé, ő az enyém (összzejöttünk). Azt tudjuk, hogy január huszonvalahanyadika, a 2006-os ISZN után 2-3 nappal...keddi nap.


3 megjegyzés:

  1. eszter, a földi :)2012. február 4. 4:18

    ha nagyon akarnád, ez alapján azért vissza tudnád keresni, h melyik az a nap, amelyiket nem is tudod, melyik.... :D csak azért, hogy minden évben elfelejthesd...

    VálaszTörlés
  2. haha :D hát képzeld el, hogy már nagyon sokszor megnéztük, de nem tudjuk megjegyezni... :D (talán 23, vagy 24??) de hát nem is ez a lényeg, hisz nekünk minden nap ünnep együtt :D :D

    VálaszTörlés