2012. január 2., hétfő

Mai feladvány (nehézségi fokozat 10) : rajzoljak mamátot.
Nagyjából mindent lerajzolok amit kér, szoktam is érteni mit szeretne, de ez, hát ez a mamátot kifogott rajtam. Milyen anya vagyok én, hogy nem értem a szavát...???

4 megjegyzés: