2012. január 24., kedd

Az Ata kezd átalakulni Anyává, igaz úgy mondja mintha Kabos Gyula mondaná, és inkább hangzik Ota-nak, enyhe 30-as évek orrhangjával, mint Anyának. Bezzeg az Apát kristály tisztán ejti...  :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése