Szilveszteri buli megbeszélés az urammal:
én: -van itthon pezsgő?
Micu: -nem tudom.
én: -vagy vegyünk inkább kölyök pezsgőt? Azt lehet, hogy meg is isszuk.
Micu: -ááá, nem kell.
én: - és fent maradunk éjfélig? Lesz a Kincs ami nincs.
ezt követően pukkadozó röhögésben törtünk ki (nem, nem valószínű, hogy éjfélig kihúzzuk, még saskabaréval sem)
még szerencse, hogy a "Kincs, ami nincs" miatt nem kell éjfélig fennmaradnotok... f7-re már vége is van, hehe. van esély, hogy meg tudjátok nézni ;)
VálaszTörlésjopofák! szivecske! :)
VálaszTörlés