2011. december 23., péntek

Eléggé sok helyre tervezem eljutni még a világban, de ma, miközben az ágyon hevertem hányingerrel viaskodva, az hasított belém, hogy az El Camino-t végig szeretném járni, ha a gyerekek már nagyobbacskák lesznek. Nyitok is egy befőttes üveget az apróknak (sok kicsi sokra megy alapon. Norvég útra pl egy tank benzinnyit összebefőttesüvegeztem, az nem is olyan rossz).

4 megjegyzés:

  1. velünk jöhetsz, nyiss egy befőttesüveget te is ;)

    VálaszTörlés
  2. Bonzsúr!
    Fafénykép kéretik! :) Kíváncsi vagyok!
    El Camino magányos zarándoklat. Oda majd én is.

    VálaszTörlés
  3. eszter, a "földi"2011. december 28. 0:28

    nos, oda én is készülök. csak most liza miatt nem. ha nem lett volna, lehet, h már az idén meglett volna. de így nem, hanem majd eccer... de mindenképpen.

    VálaszTörlés