Eléggé sok helyre tervezem eljutni még a világban, de ma, miközben az ágyon hevertem hányingerrel viaskodva, az hasított belém, hogy az El Camino-t végig szeretném járni, ha a gyerekek már nagyobbacskák lesznek. Nyitok is egy befőttes üveget az apróknak (sok kicsi sokra megy alapon. Norvég útra pl egy tank benzinnyit összebefőttesüvegeztem, az nem is olyan rossz).
na oda veled tartanék én is :)
VálaszTörlésvelünk jöhetsz, nyiss egy befőttesüveget te is ;)
VálaszTörlésBonzsúr!
VálaszTörlésFafénykép kéretik! :) Kíváncsi vagyok!
El Camino magányos zarándoklat. Oda majd én is.
nos, oda én is készülök. csak most liza miatt nem. ha nem lett volna, lehet, h már az idén meglett volna. de így nem, hanem majd eccer... de mindenképpen.
VálaszTörlés