2011. december 29., csütörtök

10 hetes és egy napos, és 33mm, és láttam ahogy pulzál a szíve az ultrahangon, és hallottam is, és láttam még azt, hogy jár keze, lába, mozgatja az icuri-picuri fejét (még egyszer mondom, 33mm!). Nem nagyon lehet leírni az érzést ezek láttán, nem is próbálom. Igen, jön a kistestvér :)

1 megjegyzés: