2011. november 7., hétfő

Úgy örülök, ha látom, hogy jött levelem, ujjong a kis szívem, hogy valaki írt nekem! Aztán az esetek nagy százalékában csak valami hülye hírlevél... Írjatok má' nekem igazi levelet!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése