2011. november 25., péntek

Ma sikerült eljutnom arra a pontra, hogy megértsem végre, hogy amíg Eszter nem lesz iskolás, vagy gimis, vagy egyetemista, vagy amíg nem rőpül ki, itt nem lesz az a szép rend amire vágyom. Őszintén szólva megkönnyebbültem. Már nem görcsölök ezen, bár továbbra is megteszem amire képes vagyok az ügy érdekében, de már nem fogok agyvérzést kapni, ha nem jön össze. Na jó, ebben a pillanatban morzsázta tele a kanapét... Nem zavar!Nem zavar!NEMZAVAR!!...(porszívót ide!) hmm, menni fog ez! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése