2011. november 27., vasárnap

Eszter megtalálta a kiskaput az anyai szívemben: ha megszidom valami miatt (például ha teljesen direkt kiöntözi a teát/vizet az asztalra, hogy paccsolhasson benne ;) ) azonnal fájdalmas képet vág, megfogja a karját (nem azt amibe az infúzió volt kötve...), majd közli, hogy "fáj, fáj"! Párszor bevettem, megpuszilgattam, megcirógattam és kissé eltekintőbb voltam. De most már haha, rájöttem a cselre! Persze tudomására hoztam, hogy tudom, ez csak kamu! Erre mit csinál??? A legcukibb hangján cincog nekem, megölelget, megsimogatja a fejem és boci szemekkel néz rám. Mit lehet ilyenkor tenni?? Persze, hogy elolvadva heverek elé, hogy átgyalogolhasson rajtam... :D :D


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése