2011. október 31., hétfő

Kicsit elégettem a sütőtökös pitét, ami miatt szomorkodom. Viszont bearanyozta a napomat, jobban mondva az életemet az, hogy a férjem azt mondta (persze már nem először), hogy én vagyok az első egyetlen igaz szerelme. Ez jobb még a nem elégetett piténél is. Szerintem. :) (jó ez a romantika dolog azért... :) )

1 megjegyzés: